Blue Sea

1 last minute termín
od 1 790 Kč

Blue Sea

Polopenze

Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Chalkidiki

Letoviska na Chalkidiki Chanioti, Polichrono, Sarti, Toroni

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Chalkidiki - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Toroni je menší a malebné letovisko na Chalkidiki, které dostalo své jméno podle manželky Protea, syna boha moře Poseidona. Leží v jihovýchodní části poloostrova Sithonie. Letovisko zaujme nádhernými písečnými plážemi, které patří mezi nejkrásnější v Řecku. Pláž, táhnoucí se podél městečka v délce přibližně dvou kilometrů. Přilehlá pobřežní promenáda láká k procházkám, a je vhodná i pro cyklisty nebo příznivce in line. Letovisko zažívá nebývalý rozkvět a nabízí řadu typických taveren a obchůdků, přičemž si však stále zachovalo ráz menšího prázdninového letoviska.

Toroni - dovolená na Chalkidiki

Toroni je malebné letovisko v jižně od Sarti jehož největší devizou jsou nádherné písečné pláže, patřící mezi nejkrásnější v celém Řecku. Letovisko si zachovalo ráz menšího prázdninového střediska a nabízí řadu typických taveren, obchůdků, půjčoven motocyklů a automobilů.

Toroni - dovolená s dětmi na Chalkidiki

Krásné koupání, plážové sportování a poznávání okolí Toroni a ostrova vůbec.Najde se spousta míst s historií, které je třeba probádat. Ať vypůjčeným autem, nebo dobře zvoleným výběrem fakultativního výletu autobusem, nebo lodí podél pobřeží.Užívejte si dovolené s dětmi!

Toroni - ubytování a strava na Chalkidiki

Zdejší kuchyně? Buďto vlastní výroba, nebo návštěva restaurace či taverny. Nezapomeňte ochutnat tzatziki, souvlaki, musaku, skopové či jehněčí maso, saláty, med, fíky a sýr.Vše zapijte pivem nebo pálenkou raki. Dobrou chuť!

Toroni - zájezdy se slevou na Chalkidiki

Ochotně a rádi pro Vás vyhledáme některou ze slev, které dovolená v Toroni nabízí.Slevy pro děti, rodiny, seniory, stálé zákazníky, nové zákazníky atd. Neotálejte proto a včas si zajistě svoji dovolenou v Toroni.

Toroni - pláže a koupání na ostrově Chalkidiki

Pláže v Toroni jsou pokryty hrubým zrnitým pískem a menšími oblázky. Pláž v Torini je široká, ideální k plážovým sportům. Podél pobřeží naleznete několik taveren a míst, kde si můžete opatřit lehátka a slunečníky. Z obou stran je pláž Toroni zakončena vysokými kopci a zelení.

Řecko - Chalkidiki - Toroni - last minute
Řecko - Chalkidiki - Toroni - last minute
Řecko - Chalkidiki - Toroni - last minute
Řecko - Chalkidiki - Toroni - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus